ScrollToTop

Hepaslimin – tabletka na odchudzanie i trawienie? We wpisie moja opinia…

Analizy, Warto przeczytać

22 grudnia 2018

Hepaslimin (według reklamy) wydaje się być preparatem idealnym.  Możesz kupić go w aptece jako tabletki na wątrobę, a będzie Cię przy okazji odchudzał (bo nie wiedzieć czemu ludziska wstydzą się kupować tabletki na odchudzanie). Do tego jest tani. No jak nic idealna tabletka 2 w 1. We wpisie szybka analiza i moja opinia.

Hepaslimin – skład

Hepaslimin jest suplementem diety (prawidłowa reakcja u czytelnika Pana Tabletki – to mała mrugająca lampka z tyłu głowy i alarm – odpalamy ograniczone zaufanie!).

hepaslimin na odchudzanie?

Zastosowanie Hepasliminu:

 • suplementacja diety w składniki aktywne preparatu

Zalecane spożycie:

 • dorośli: 2 tabletki 3 razy dziennie, popijając wodą.
 • preparat zaleca się spożyć po posiłku.

Wychodzi na to, że 30 tabletkowa paczka wystarcza na 5 dni kuracji, a z moich obserwacji, pacjenci zjadają tak 1-2 tabletki dziennie do obiadu.

Skład Hepasliminu

1 tabl. zawiera:

 • L-asparaginian L-ornityny 600 mg,
 • Cholina 210 mg,
 • Wyciąg z ziela karczocha 150 m
 • z liści ostrokrzewu paragwajskiego 150 mg,
 • Wyciąg z korzenia cykorii 60 mg,
 • Wyciąg z ostryżu długiego 60 mg.

Razi w oczy brak standaryzacji wyciągów. Zero informacji jakiej są jakości i co zawierają. To tak jakby producenci kawy – nie pisali na opakowaniu jaka to kawa, jaka mieszanka, jakiego pochodzenia i kiedy była palona. Tylko kawa.

Składniki:

Celuloza (substancja wypełniająca), L-asparaginian L-ornityny, winian choliny, fosforan diwapniowy (substancja wypełniająca), wyciąg z liści mate, wyciąg z ziela karczocha, hydroksypropylometyloceluloza (substancja glazurująca), wyciąg z ostryżu długiego, wyciąg z korzenia cykorii, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja glazurująca), dwutlenek tytanu (barwnik), hydroksypropyloceluloza (substancja glazurująca), wosk pszczeli i wosk Carnauba (substancje glazurujące).

Analiza reklamy – „Wątroba plus sylwetka.”

Transkrypt reklamy:

[Akcja dzieje się w przymierzalni w sklepie z sukienkami. Jedna z pań siedzi na sofie, druga mierzy zieloną spódnicę typu „mała czarna”].

„-Dobre te Twoje tabletki na odchudzanie.
-przecież ja niczego nie biorę na odchudzanie.
-no te w zielonym pudełku (czyżby analogia do zielonej spódnicy?)
-ale ja go stosuję na wątrobę i jestem bardzo zadowolona
-Hepaslimin – zdrowa wątroba plus prawidłowa masa ciała
-eee to tak przy okazji, przecież ja nie muszę się odchudzać (no jak przystało na reklamę tabletek na odchudzanie – aktorka ma raczej figurę modelki – co sugeruje, że to przez te zielone tabletki…)
-masz rację – teraz już nie musisz – ale ja muszę – wziąć Hepaslimin…….. na wątrobę” (oki – ta koleżanka ma lekką nadwagę i raczej w zieloną ołówką spódniczkę się nie wbije).”

O masakra, podsumuję to sobie już na dole w mojej opinii. Nie będę się dwa razy na tym wyżywał.

Hapaslimin – opinia Pana Tabletki

Jestem na nie.

Dla mnie Hepaslimin to tabletka z wymówką, z wytrychem do mózgu kobiet – które wstydzą się iść do apteki, albo przyznać w domu że chcą się odchudzać. Kupują więc te tabletki na wątrobę, które niby tam przypadkiem odchudzają. Bzdury i do tego jeszcze szowinizm.

W tym suplemencie wszystko jest oszustwem. Reklama zapakowana w pudełko.

 • jeśli potrzebujesz czegoś na wątrobę – to lepiej wybierz lek nie suplement – jest masa takich preparatów np. z wyciągiem z ostropestu, albo fosfolipidami. I kontroluj kurację badaniami.
 • tabletki na odchudzanie nie działają. Jeśli nikt Ci tego jeszcze nie powiedział – to sorry. Nie ma tabletek które działają w systemie – zjem tabletkę i chudnę.
 • wybacz – robota się sama nie zrobi – musisz zmienić dietę i zacząć się ruszać. I to musi Ci wejść w nawyk.

Hepaslimin – sorry. I co reklama to gorsza.

Zdrowotności!
Pan Tabletka

Marcin

P.S.: to może od razu analiza tabletek na cholesterol?

Podobne Te artykuły również
mogą cię zainteresować

Chcesz być na bieżąco?
Dołącz do newslettera

Wysyłam tylko wartościowe treści.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymawania informacji marketingowych od Pana Tabletki, i akceptuję politykę prywatności.