ScrollToTop

SHARE WEEK 2019 – czyli kogo poleca Pan Tabletka

Artykuły

31 marca 2019

Twórcy polecają twórców – czyli SHARE WEEK 2019

O co to chodzi? Jest pewien człowiek, który nazywa się Andrzej Tucholski i ten człowiek robi super fajne rzeczy w internetach.

Jedną z takich rzeczy jest akcja SHARE WEEK – w dużym skrócie to taka akcja, w której Twórcy polecają innych Twórców.

W skrócie – Twórcy dzielą się skarbami internetu.

Kogo poleca Pan Tabletka w ramach akcji SHARE WEEK?

W tym roku kryterium akcji to JAKOŚĆ i WAŻNOŚĆ dla danego Twórcy. Przyznam, że 3 blogi, które wywarły na mnie największy wpływ – zgłosiłem do akcji w zeszłym roku (tak jest, to mój drugi Share Week – mogę się już czuć jak bloger pełną gębą ;)).

Więc w tym roku zgłaszam 3 miejsca i 3 osoby, od których bardzo dużo się uczę, które lubię i podziwiam.

Róża lekarza dzieci – blog i Instagram Róży Hajkuś, która z wykształcenia jest lekarzem i po ludzku mówi o leczeniu dzieci. Moje odkrycie tego roku, szczególnie jej Stories na Instagramie.

Mama Pediatra – czyli blog Dagmary Chmurzyńskiej-Rutkowskiej – Dagmara również jest lekarzem – świetnie pisze i specjalizuje się w tematach, które ja lekko omijam. Na przykład w temacie szczepień. Gorąco polecam jej bloga i Instagrama jako źródło rzetelnej wiedzy.

Artur Rakowski – o zdrowiu – Artur to gość, który specjalizuje się w testowaniu sprzętów medycznych. Termometry, glutociągi, nebulizatory, oczyszczacze i nawilżacze. Wiem jakie Artur ma plany, wiem jakim jest człowiekiem i wiem jak świetnie pracuje – w tym roku jeśli będziesz chciał znaleźć profesjonalną opinię na temat sprzętu – to research zaczniesz od blogu Artura.

 

 

***

Chyba jeden z kolejnych wpisów będzie zawierał polecaną przeze mnie listę blogów, bo czuję, że wiele osób tutaj zaniedbałem.

Zdrowo pozdrawiam

Pan Tabletka

Marcin

 

 

 

 

Podobne Te artykuły również
mogą cię zainteresować

Chcesz być na bieżąco?
Dołącz do newslettera

Wysyłam tylko wartościowe treści.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymawania informacji marketingowych od Pana Tabletki, i akceptuję politykę prywatności.