ScrollToTop

SHARE WEEK 2018 – czyli kogo czyta Pan Tabletka

Artykuły

26 marca 2018

Twórcy polecają twórców – czyli SHARE WEEK 2018

O co to chodzi? Jest pewien człowiek który nazywa się Andrzej Tucholski i ten człowiek robi super fajne rzeczy w internetach.

Jedną z takich rzeczy jest akcja SHARE WEEK – w dużym skrócie to taka akcja w której blogerzy polecają innych blogerów. Kryterium wyboru jest, hm wpływ tego polecanego blogera na blogera polecającego 😉

W skrócie – blogerzy, dzielą się skarbami internetu.

Kto ma wpływ na Pana Tabletkę?

Nie zastanawiałem się długo nad moimi typami. Przyznam szczerze, że mam tak mało czasu na luźne przeglądanie internetu, że skupiam się na miejscach z których mogę czerpać wiedzę. Mam tutaj oczywiście duży problem, bo tych miejsc jest kilkanaście i z każdym miesiącem ich przybywa 😉 ale uznałem, że to moja pierwsza akcja SHARE WEEK – więc przedstawię 3 blogi (a w zasadzie 3 osoby) z którymi jestem najdłużej i które mają największy wpływ na moją pracę.

Jak oszczędzać pieniądze – blog Michała Szafrańskiego – Mogę spokojnie powiedzieć, że gdyby nie blog Michała to Pan Tabletka by nie powstał, a ja aktualnie byłbym w zupełnie innym miejscu niż jestem. To smutne, i niestety pokazuje trochę naszą polską codzienność, ale w zasadzie wszystko co wiem o finansach osobistych, o niezależności finansowej i o biznesowo-rozsądnym życiu – zaczęło się od Michała. Dziękuję Michał!

Paweł Tkaczyk blog – dzięki Pawłowi, od samego początku moja działalność blogowa polega na świadomym budowaniu marki Pan Tabletka.  To dzięki niemu staram się z Pana Tabletki zrobić herosa, wiarygodnie zakorzenionego w swojej własnej opowieści. W opowieści o tabletkach, gdzie rozwiązuje się ludzkie problemy. Dzięki Paweł!

Jason Hunt blog – wiem, że koledzy po fachu będą się ze mnie podśmiewali – w  końcu po co polecać Sami Wiecie Kogo, Gościa Od Którego Się Wszystko Zaczęło, czyli Tomka Tomczyka. Ale ja wiem, że obserwują mnie również osoby które dopiero  zaczynają swoją przygodę z działalnością w sieci – i mogę im powiedzieć – Tomek zjadł zęby na blogowaniu. Kto potrafi czytać ze zrozumieniem, z jednej jego szybkiej notki wyciągnie więcej wskazówek niż z niejednej książki. Dzięki Tomek!

***

Chyba jeden z kolejnych wpisów będzie zawierał polecaną przeze mnie listę blogów, bo czuję, że wiele osób tutaj zaniedbałem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o co chodzi z SHARE WEEK – zapraszam na bloga Andrzeja Tucholskiego.

Zdrowo pozdrawiam

Pan Tabletka

Marcin

 

 

 

 

Podobne Te artykuły również
mogą cię zainteresować

Chcesz być na bieżąco?
Dołącz do newslettera

Wysyłam tylko wartościowe treści.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymawania informacji marketingowych od Pana Tabletki, i akceptuję politykę prywatności.