ScrollToTop

Pan Tabletka na Patronite – możesz mieć wpływ na rozwój bloga

Artykuły

25 czerwca 2018

Ten wpis będzie opowiadał o moim marzeniu. Mianowicie o tym, żeby móc stabilnie i nie idąc na kompromisy, rozwijać projekt Pan Tabletka. Żeby móc pracować i pisać w dzień, a nie tworzyć treści po nocach, zbyt często kosztem życia rodzinnego.

A przechodząc do rzeczy.

Czym jest crowdfunding, czyli jak zostać mecenasem Pana Tabletki

Od jakiegoś czasu możesz znaleźć Pana Tabletkę na serwisie crowdfundingowym – Patronite. Crowdfunding to popularne na zachodzie i coraz popularniejsze w Polsce zjawisko, w którym społeczność bardzo konkretnie wspiera dany projekt.

Chodzi tutaj o wsparcie finansowe najczęściej w postaci regularnych, drobnych wpłat (5-10zł/miesięcznie). Cała magia crowdfundingu dzieje się w momencie, kiedy stosunkowo drobne wsparcie, ale przemnożone przez wiele osób pozwala na spokojny rozwój twórcy. Cały proces mecenatu dobrze obrazuje stare polskie przysłowie: „Ziarnko do ziarnka i zbiera się miarka”.

Długo wahałem się czy wchodzić w crowdfunding czy nie, ostatecznie postanowiłem przygotować profil w taki sposób, aby osobom, które zdecydują się finansowo wspierać rozwój Pana Tabletki dać dwie rzeczy. Możliwość współdecydowania o rozwoju bloga i priorytetowy, bezpośredni kontakt ze mną.

Tych bonusów jest więcej – znajdziesz je dokładnie rozpisane na moim profilu Patronite (stuk-klik).

Marcin, ale tylko crowdfunding?

Oczywiście nie. Patronite jest propozycją dla osób, dla których wartość ma „głębsze” uczestniczenie w całym projekcie.

Crowdfunding jest skierowany właśnie do takich osób.

Niezależnie od Patronite organicznie rozwijam cały projekt w kierunku takiego małego biznesu. Na razie zbieram materiały i planuję własne kursy, szkolenia oraz książkę.

Galeria chwały Patronów Pana Tabletki

W tym miejscu chciałbym podziękować osobom, które zdecydowały się wesprzeć Pana Tabletkę i wyraziły zgodę na opublikowanie ich imienia i nazwiska 🙂 dziękuję! Doceniam i chciałem zaznaczyć, że tego typu wsparcie jest czymś absolutnie wyjątkowym w naszej polskiej codzienności.

Kolejność dowolna.

Patroni Pana Tabletki:

  • Aleksandra Wieczorek
  • Justyna Garlicka
  • Monik Kuźma
  • Magdalena Madajczyk
  • Agnieszka Łukowicz-Rosso
  • Anna Czochara
  • Aga Rydwańska
  • Tadeusz Chełkowski
  • Mateusz Wykurz

Dziękuję za wsparcie.

Zdrowo pozdrawiam,

Pan Tabletka

Marcin

 

Podobne Te artykuły również
mogą cię zainteresować

Chcesz być na bieżąco?
Dołącz do newslettera

Wysyłam tylko wartościowe treści.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymawania informacji marketingowych od Pana Tabletki, i akceptuję politykę prywatności.