ScrollToTop

Lactocontrol – czy działa? Analiza składu i opinia.

Analizy

10 kwietnia 2019

Lactocontrol wydaje się być idealnym rozwiązaniem na problemy związane z trawieniem laktozy. Twój organizm produkuje za mało laktazy? Nic prostszego – dostarcz mu ten enzym z zewnątrz. Połykasz tabletkę i już! Czy rzeczywiście dzięki stosowaniu Lactocontrol Twoje problemy znikną jak za dotknięciem magicznej różczki? W tym wpisie przeczytasz analizę składu i opinię Pana Tabletki dotyczącą tego suplementu diety.

Lactocontrol – informacja od producenta

To specjalistyczny suplement diety zawierający enzym laktazę, który odpowiedzialny jest za trawienie cukru mlecznego – laktozy.

„Przyjmując 1 tabletkę z każdym posiłkiem zapewnisz sobie prawidłowe trawienie laktozy, a tym samym uchronisz od nieprzyjemnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego.”

cena+- 31 zł/ 30 szt.

Lactocontrol - anaiza i opinia

Zastosowanie: wskazany do stosowania w przypadku występowania objawów nietolerancji laktozy po spożyciu mleka i jego przetworów.

Zalecane dzienne spożycie: 1 tabletka z każdym posiłkiem zawierającym laktozę.

Lactocontrol – skład w 1 tabletce: 

  • 4500 j. FCC laktazy – enzym rozkładający laktozę do cukrów prostych: glukozy i galaktozy, które są przez nasz organizm lepiej przyswajalne. Laktaza działa tylko w świetle jelita i nie ulega wchłonięciu do krwioobiegu. Niedobór laktazy skutkuje nietolerancją laktozy, która może objawiać się biegunką, nadmiernym wytwarzaniem gazów jelitowych, wzdęciami, bólem brzucha.

Pełny skład:

substancje wypełniające: sorbitol i celuloza; laktaza; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; składniki otoczki: substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza i hydroksypropyloceluloza, substancja wiążąca: talk, barwnik E171.

Lactocontrol – co usłyszymy w reklamie?

Jak co trzeci Polak nie toleruję laktozy. Kiedyś nawet najmniejsza ilość mleka powodowała bóle brzucha, uporczywe wzdęcia. W końcu znalazłam na to sposób! Lactocontrol – wystarczy tylko jedna tabletka w trakcie posiłku i bez wyrzeczeń możesz cieszyć się zdrowymi, mlecznymi produktami.

Lactocontrol zawiera naturalny enzym pomagający trawić laktozę z mleka szybko, prosto i skutecznie.

Lactocontrol – i produkty mleczne znów są bezpieczne!

Lactocontrol – opinia Pana Tabletki

Ciężko się  przyczepić do składu. Nieskomplikowana zasada działania, bez zbędnych dodatków – po prostu dostarczasz sobie  z zewnątrz enzymu, którego Twój organizm nie potrafi już sam produkować w dostatecznej ilości.

Prosta analiza.

Jakiś haczyk?

Kłopot jedynie w tym – że różnie ludzie reagują na mleko i jego przetwory i bardzo trudno ocenić u kogo akurat taka dawka laktazy będzie wystarczająca do usunięcia tych nieprzyjemnych objawów związanych z jej nietolerancją. Trzeba testować.

Ciekaw jestem Twojego zdania – czy u Ciebie ta tabletka działa? Do jakiej ilości nabiału?

Serdeczności!
Pan Tabletka
Marcin

Podobne Te artykuły również
mogą cię zainteresować

Chcesz być na bieżąco?
Dołącz do newslettera

Wysyłam tylko wartościowe treści.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymawania informacji marketingowych od Pana Tabletki, i akceptuję politykę prywatności.