ScrollToTop

Pan Tabletka w „Pytanie na śniadanie” – o uzależnieniu od kropli na katar.

Artykuły

3 marca 2018

Zmorą farmaceutów jest patrzeć na osoby uzależnione od LEKÓW. Patrzeć, rozmawiać z nimi i widzieć ich bezradność. Jednym z najczęstszych uzależnień jest uzależnienie od kropli do nosa.

Osoby uzależnione nie mogą normalnie funkcjonować bez swoich kropelek. Nie mogą zasnąć, nie mogą oddychać – są zestresowane i podenerwowane. Bardzo często nieodwracalnie niszczą sobie śluzówkę nosa i węch.

Przerażające jest to, że ten problem dotyczy również dzieci.

Zaproszono mnie do Pytanie na śniadanie w TVP 2 na rozmowę – właśnie o uzależnieniu od kropli na katar. W najśmielszych snach nie wyobrażałem sobie, że będę mógł ze swoją misją osiągnąć taki zasięg  :].

Dużo się jeszcze muszę nauczyć – nie tak łatwo na żywo, swobodnie rozmawiać przed kamerą, nawet jeśli temat zna się bardzo dobrze. Na szczęście uwielbiam podejmować nowe wyzwania.

Zapraszam do obejrzenia naszej rozmowy. Pełne rozwinięcie tego tematu znajdziesz w innym moim artykule – Krople jak narkotyk.

Pan Tabletka w Pytanie na śniadanie – uzależnienie od kropli do nosa. (stuk-klik)

Zdrowo pozdrawiam

Pan Tabletka

Marcin

Źródło zdjęcia – screen z portalu www.pytanienasniadanie.tvp.pl

Podobne Te artykuły również
mogą cię zainteresować

Chcesz być na bieżąco?
Dołącz do newslettera

Wysyłam tylko wartościowe treści.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymawania informacji marketingowych od Pana Tabletki, i akceptuję politykę prywatności.