Prezent dla pracowników aptek + dokładka
[Tylko dla pracowników aptek] Jak co roku, razem z Eprusem mamy dla Was prezent na Gwiazdkę. Ponadto w tym roku Eprus obchodzi 30-lecie działalności. Czyli 30 lat pozytywnego wpływu na rozwój receptury aptecznej w Polsce i w Europie – i chcemy to dodatkowo poświętować 🙂
Na początek mamy do rozdania 30 paczek z ich innowacyjnymi opakowaniami i przydatnymi akcesoriami do receptury aptecznej (zwróćcie sobie szczególną uwagę na ten stalowy stojaczek *_* no bajka).
- jak dostać taki darmowy prezent – opisałem niżej
- kto pierwszy ten lepszy 😉
- Koniec akcji – wystarczyły 24h – i Eprus zgodził się zwiększyć ilość paczek z 30 do 50! Dzięki!
- Dziękujemy za udział i bądźmy w kontakcie – bo podobna akcja w przyszłości 🙂 i ciągła mozesz skorzystać z rabatu/dokładki dla aptek z #GangPanaTabletki
Poza tym apteki z #GangPanaTabletki mogą ciągle skorzystać w Eprusie podczas zamówień bezpośrednich z 5% rabatu, albo dokładki w formie środków do dezynfekcji powierzchni i dłoni.
- Tutaj znajdziesz szczegóły i opis naszej promocji dla #Gangu i osób z „Tabletkowej grupy wsparcia na FB„
To po kolei – zacznijmy od paczek.
***
Akcja zakończona! Wystarczyły 34hCo zrobić, żeby dostać paczkę demonstracyjną? Zapisz się na newsletter i wyślij maila. Proste.
- Zestaw demonstracyjny składa się z (1 szt. wszystkiego):
- Stojak ze stali nierdzewnej
- to nowość 🙂 jeśli nie załapiesz się na promocję – to możesz go kupić tutaj
- tutaj link do strony produktowej i opis
- Butelka jałowa szklana Eprus z atomizerem pionowym 10ml (pod leki donosowe)
- Innowacyjne opakowanie na maści UNO DOSE – czyli pierwsza w Polsce tuba 30-42ml z miarką
- tutaj link do strony produktowej i opisu
- będzie jeszcze o tych nowych opakowaniach oddzielny materiał
- Twarde foremki na globulki 3g
- Karty do receptury
- Butelka jałowa z atomizerem poziomym Eprus – 30ml (np.: podanie leków w sprayu do gardła)
- Butelka jałowa – 100ml – z dozownikiem strzykawkowym
- więcej o tych butelkach pisałem tutaj – można je normalnie wbijać na refundację – jeśli istnieje potrzeba dokładnego dawkowania – np mikstury dla dziecka/seniora
- tradycyjnie – słodki prezencik dla zapracowane „Sekcji receptura„
- Stojak ze stali nierdzewnej
Na zdjęciu widać dwóch bohaterów paczki. Czyli metalowy stojaczek i nowe tuby dozujące do maści. Czyli opakowania Uno-Dose – 40ml- tuby z miarką i krokowym dozownikiem.
***
Zasady gry:
- Akcja zakończona – jesteście niesamowici! Eprus zgodził się nawet zwiększyć ilość paczek z 30 do 50 🙂
kto pierwszy ten lepszy 🙂 zestawów jest 30- zamówienie tego pakietu, nie musi być powiązane z żadnym innym zamówieniem!
- z zasady – pakiet pokazowy to pakiet pokazowy
- jedyne co musisz zrobić to wyrazić chęć otrzymania pakietu i…
- Być zapisany do listy mailingowej Eprusa.
- albo szybko się zapisać 🙂
- okienko zapisu na dole ich strony:
- albo szybko się zapisać 🙂
- wysłać maila na adres:
- w treści wiadomości wkleić np.: “Dzień dobry, prosimy o wysłanie prezenciku z okazji 30-lecia firmy. Dziękujemy 🙂 #GangPanaT”
- + adres apteki i telefon kontaktowy dla kuriera
- trzeba podać dane do wysyłki:
- adres apteki
- imię i nazwisko osoby, która zamawia paczkę
- telefon kontaktowy dla kuriera
- koszty wysyłki pokrywa Eprus, do tej paczki nie ma żadnej FV – to paczka pokazowa
- (jeśli przy okazji chcesz zrobić zamówienie – to oczywiście możesz – paczka będzie wysłana jednym kursem)
- apteki z #Gangu mogę skorzystać z 5% zniżki na zamówienie bezpośrednie, albo dobrać sobie dokładki w formie środków do dezynfekcji powierzchni i dłoni – informacje tutaj:
Ale to nie wszystko – jak tę paczkę mądrze wykorzystać?
- możecie wykorzystać te różne opakowania podczas rozmowy z pacjentem/lekarzem – jako rekwizyt
- możecie swobodnie- zapoznać się z tymi nowymi opakowaniami, do tego:
- obejrzeć je z każdej strony
- sprawdzić i nawet bezkosztowo zepsuć
- zaobserwowałem, że farmaceuci często obawiają się nowości – ta akcja ma temu zaradzić.
***
Serdeczne pozdrowienia
I trzymajcie się w tym pięknym, ale i gorącym okresie około-świątecznym.
Przesyłamy – pozdrowienia – 30-letni Eprus i Pan Tabletka.
Serdeczności!
***
Interesuje Cię więcej tematów związanych z recepturą? Zerknij:
- Czy warto używać kapsułkarki? Wyniki ankiety wśród pracowników aptek.
- Kapsułki zamiast globulek? Przełom w recepturze aptecznej?
- [Dla aptek] Atomizer gardłowy – nowe opakowanie do receptury
O autorze
Marcin Korczyk
Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale farmaceutycznym. Po studiach pracował w aptece całodobowej w Nowym Sączu - i w trakcie pracy rozpoczął tworzenie bloga www.pantabletka.pl - zapisując odpowiedzi na najczęściej zadawane przez pacjentów pytania.
Od czasu złożenia bloga w 2015 roku - do dziś - blog stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i opiniotwórczych portali z wiedzą o racjonalnym stosowaniu leków i suplementacji.