ScrollToTop

Jak się można ze mną skontaktować? Grupy na FB + zapis na newsletter

Artykuły

16 listopada 2018

Chciałem Ci się dzisiaj do czegoś przyznać. Chodzi to już za mną kilka miesięcy.  Nie ogarniam. Nie wyrabiam. Trwam w ciągłym poczuciu niezadowolenia z siebie. Moje inboxy pękają w szwach. Codziennie pisze do mnie kilkadziesiąt osób. Na Facebook’u, na maila, na Instagramie, na priv…

[jeśli chcesz się zapisać na mój newsletter – to okienko jest na dole tego wpisu]

W 90% dostaję pytania i prośby. Kilka razy dziennie dostaję też ponaglenia 😉 a najwięcej pytań spływa w piątek wieczorem i niedzielę.

Bywa że pytania są bardzo rozbudowane i złożone. A ja to czytam i noszę te problemy i pytania w sobie. Myślę sobie „kurcze  -zaufali mi. Muszę im odpowiedzieć. W końcu po to prowadzę bloga.” I siedzę po nocach i stukam w klawiaturę. Tak to jest jak się natura społecznika i perfekcjonisty spotka pod jedną czupryną.

Przechodząc do sedna.

Jak skontaktować się z Panem Tabletką?

Ustalmy pewne zasady.

  1. Nie świadczę przez internet porad farmaceutyczno-medycznych (!) – to moja złota zasada od pierwszego wpisu. Uważam, że takie spersonalizowane doradztwo jest nieprofesjonalne.
  2. Jeśli szukasz informacji na temat jakiegoś suplementu/leku to zapraszam do moich grup na Facebooku – możesz tam zadać pytanie, ale najpierw przejdź przez moduły edukacyjne i wykorzystaj opcję „szukaj w grupie”. Tworzę te grupy jako banki pytań i odpowiedzi. Skorzystaj z tej wiedzy. Grup jest kilka mają też różnych mądrych moderatorów:
  3. Wyszukaj temat na blogu i zadaj pytanie w komentarzu pod wpisem.

Newsletter – droga na skróty

W osobistym kontakcie będę z osobami które regularnie czytają mojego newslettera i w taki czy inny sposób mi pomagają (jak można mi pomóc? Hm, można wykorzystać mój kod rabatowy przy okazji rutynowych zakupów, można kliknąć w moje linki do stron partnerów, czasami coś udostępnić na FB, polecić z dobrym słowem 🙂 ).

Newslettera wysyłam w każdą niedzielę wieczorem. Wkładam do niego taki skrót informacji z bloga, jeden fajny prozdrowotny przepis i zwykle  informacje o promocjach i rabatach które udało mi się wynegocjować dla moich stałych czytelników. Stanowi wartość sam w sobie.

Tutaj możesz się zapisać. Pamiętaj, żeby potwierdzić jeszcze zapis w zwrotny mailu który do Ciebie wyślę (on często ląduje w koszu/spamie).

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymawania informacji marketingowych od Pana Tabletki, i akceptuję politykę prywatności.

FreshMail.pl

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować – napisz maila na adres z którego wysyłam newsletter.

Obiecuję że przeczytam Twoją wiadomość, w miarę możliwości – do kilku dni odpiszę 🙂

Dziękuję za zrozumienie.

Zdrowotności i pozdrawiam serdecznie!

Pan Tabletka

Marcin

 

 

Podobne Te artykuły również
mogą cię zainteresować

Chcesz być na bieżąco?
Dołącz do newslettera

Wysyłam tylko wartościowe treści.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymawania informacji marketingowych od Pana Tabletki, i akceptuję politykę prywatności.