ScrollToTop

Nie ogarniam swoich inboxów…czyli jak się można ze mną skontaktować?

Artykuły

16 listopada 2018

Chciałem Ci się dzisiaj do czegoś przyznać. Chodzi to już za mną kilka miesięcy.  Nie ogarniam. Nie wyrabiam. Trwam w ciągłym poczuciu niezadowolenia z siebie. Moje inboxy pękają w szwach. Codziennie pisze do mnie kilkadziesiąt osób. Na Facebook’u, na maila, na Instagramie, na priv…

W 90% dostaję pytania i prośby. Kilka razy dziennie dostaję też ponaglenia 😉 a najwięcej pytań spływa w piątek wieczorem i niedzielę.

Bywa że pytania są bardzo rozbudowane i złożone. A ja to czytam i noszę te problemy i pytania w sobie. Myślę sobie „kurcze  -zaufali mi. Muszę im odpowiedzieć. W końcu po to prowadzę bloga.” I siedzę po nocach i stukam w klawiaturę. Tak to jest jak się natura społecznika i perfekcjonisty spotka pod jedną czupryną.

Przechodząc do sedna.

Jak skontaktować się z Panem Tabletką?

Ustalmy pewne zasady.

  1. Nie świadczę przez internet porad farmaceutyczno-medycznych (!) – to moja złota zasada od pierwszego wpisu. Uważam, że takie spersonalizowane doradztwo jest nieprofesjonalne.
  2. Jeśli szukasz informacji na temat jakiegoś suplementu/leku to zapraszam do moich grup na Facebooku – możesz tam zadać pytanie, ale najpierw przejdź przez moduły edukacyjne i wykorzystaj opcję „szukaj w grupie”. Tworzę te grupy jako banki pytań i odpowiedzi. Skorzystaj z tej wiedzy. Grup jest kilka mają też różnych mądrych moderatorów:
  3. Wyszukaj temat na blogu i zadaj pytanie w komentarzu pod wpisem.

Newsletter – droga na skróty

W osobistym kontakcie będę z osobami które regularnie czytają mojego newslettera i w taki czy inny sposób mi pomagają (jak można mi pomóc? Hm, można wykorzystać mój kod rabatowy przy okazji rutynowych zakupów, można kliknąć w moje linki do stron partnerów, czasami coś udostępnić na FB, polecić z dobrym słowem 🙂 ).

Newslettera wysyłam w każdą niedzielę wieczorem. Wkładam do niego taki skrót informacji z bloga, jeden fajny prozdrowotny przepis i zwykle  informacje o promocjach i rabatach które udało mi się wynegocjować dla moich stałych czytelników. Stanowi wartość sam w sobie.

Tutaj możesz się zapisać. Pamiętaj, żeby potwierdzić jeszcze zapis w zwrotny mailu który do Ciebie wyślę (on często ląduje w koszu/spamie).

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymawania informacji marketingowych od Pana Tabletki, i akceptuję politykę prywatności.

FreshMail.pl

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować – napisz maila na adres z którego wysyłam newsletter.

Obiecuję że przeczytam Twoją wiadomość, w miarę możliwości – do kilku dni odpiszę 🙂

Dziękuję za zrozumienie.

Zdrowotności i pozdrawiam serdecznie!

Pan Tabletka

Marcin

 

 

Podobne Te artykuły również
mogą cię zainteresować

Chcesz być na bieżąco?
Dołącz do newslettera

Wysyłam tylko wartościowe treści.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymawania informacji marketingowych od Pana Tabletki, i akceptuję politykę prywatności.