ScrollToTop
Książeczki świąteczne - Top 10 i opinia Pana Tabletki

Książeczki świąteczne – TOP 10 i opinia Pana Tabletki

Analizy, Artykuły, Warto przeczytać

21 grudnia 2023

Grudzień to jedyny miesiąc w roku pełen napięcia, spięcia i pędu, żeby zdążyć ze wszystkim na czas. Przecież makowce same się nie zrobią, a uszka nie ulepią. No i jeszcze trzeba zrobić naradę ze Świętym Mikołajem🤶, Gwiazdorem lub Dzieciątkiem, co w tym roku dostaną GRZECZNE dzieci. 😇

A może to dla was czas pełen uważności, spokoju, radości i wspominania rodzinnych tradycji lub tworzenia własnych?

Dla jednych i drugich przychodzę dziś z propozycją pięknych i ciekawych książeczek świątecznych dla dzieci i dla dorosłych na ten wyjątkowy, świąteczny czas.

***

Wpis powstał w ramach współpracy reklamowej z Księgarnią Silesiabook. Znajdziesz tam wiele „dobrych książek” – dla dzieci i rodziców, w tym książki Pana Tabletki. Warto zwrócić uwagę na ofertę Silesiabook – szczególnie, jeśli korzystasz z programu Allegro Smart.

***

Czekolada🍫 czy książeczki świąteczne📚?

Wiadomo, że wszyscy lubią czekoladę, a gdy dzieci poznają jej smak, to później kombinują jak i gdzie się schować, bo wszystko ma szeleszczące papierki. 😬  Tylko czy czekolada to dobry pomysł na prezent lub jego uzupełnienie?

W czasie świąt najczęściej stoły uginają się pod ciężarem różnych smakołyków, więc uważam, że można odpuścić sobie czekoladki w prezencie świątecznym. 😉 W zamian za to można podarować coś, co zostanie z dzieckiem na dłużej. Takim zamiennikiem mogą być np. książeczki świąteczne.  A pozytywnych aspektów czytania książek chyba nikomu nie muszę tłumaczyć.

Wszyscy wiemy, że czytanie to nie tylko dobry sposób na poszerzanie wiedzy, poznawanie różnych zwyczajów, tradycji, kultur, ale i możliwość rozwoju mowy i wyobraźni, szczególnie jeśli chodzi o dzieci. Poza tym czytanie redukuje poziom stresu i sprawia, że dzieci są ogólnie szczęśliwsze.

Może akurat babcie czy ciocie zastanawiają się, co warto zamiast czekolady? Delikatnie zasugerujcie, podsyłając im ten tekst.🙂 

Jest szansa, że coś wpadnie im w oko, a i Wy zaoszczędzicie trochę na dentyście. 😉

A na marginesie – jak zachęcić dzieci do czytania?

Przede wszystkim:

  • Daj dziecku przykład. Jeśli dziecko widzi, że Ty również czytasz książki, to samo chętniej będzie chciało po nie sięgnąć.
  • Wybieraj ciekawą literaturę dziecięcą, odpowiednią do jego wieku i zainteresowań.
  • Wspólnie czytaj i rozmawiaj o przygodach bohaterów.
  • Czytaj w ciekawy sposób. (Podział na role, zadawaj pytania itd.)

Czas świąt to dobry moment na zachęcenie dziecka do czytania. Książeczki świąteczne świetnie wprowadzą w nastrój i przygotują do wspólnego przeżywania tego radosnego czasu.

Najlepsze książeczki świąteczne – opinia Pana Tabletki

Dziś przychodzę do Was z propozycją książeczek świątecznych, które będą doskonałym pomysłem na prezent i świetnym narzędziem do rozmów o świątecznych zwyczajach.

Dajcie znać w komentarzu pod artykułem, które z nich znacie?

A może chcecie dodać jeszcze inne książeczki świąteczne do tej listy? Jak wyglądają Wasze przygotowania do Świąt? Jakie macie sprawdzone sposoby na przeżycie świątecznych zawirowań i czasu świątecznego? Piszcie w komentarzach, a ja zapraszam do analizy 😀

Czekając na Święta! Wyjątkowy kalendarz Adwentowy z 24 okienkami

Aktualną cenę ( 50 PLN – 70 PLN ) i dostępność sprawdzisz tutaj

Opis książeczki świątecznej

Czekając na Święta to książeczka świąteczna w formie Kalendarza Adwentowego. Zbiorowe opracowanie, zilustrowane przez Claudię Bordin, a wydane przez wydawnictwo ApiPapi.

Każdego dnia, otwierając jedno okienko, towarzyszymy elfowi o imieniu Noel, który wraz z pozostałymi elfami zmaga się z różnymi zadaniami, by Święty Mikołaj mógł zdążyć z prezentami na czas. Zdarza się, że nie raz będą potrzebować naszej pomocy, by wydostać się z tarapatów, w które wpadli przez swoją niefrasobliwość lub ciekawość.

Świetnie nada się do wprowadzenia dziecka w oczekiwanie na Boże Narodzenie, a dzięki wspólnie wykonywanym zadaniom i dołączonej wyjątkowej playliście, odkryjesz wiele inspirujących pomysłów do stworzenia niezwykłej, świątecznej atmosfery w waszym domu.

Czekając na Święta! opinia Pana Tabletki

Duża, kartonowa książka w formie Kalendarza Adwentowego. Wydanie przyjazne dla dziecka w każdym wieku, a także wielka gratka dla rodziców. Codzienne otwieranie okienek uczy dzieci cierpliwości i wzbudza ciekawość, co czeka na nich następnego dnia.

Możliwość wykorzystania multimediów i aplikacji muzycznej to dobra nauka na pokazanie dziecku, jak w zdrowy sposób można korzystać z nowoczesnych technologii.

Na pewno wymaga bardzo dużego zaangażowania ze strony rodzica przed przystąpieniem odkrywania kolejnego okienka.
Rodzic musi dokładnie zapoznać się z treścią zadania, by z wyprzedzeniem przygotować rzeczy potrzebne do wykonania konkretnego zadania.

Ogólny zamysł fajny, choć według mnie czasami zbyt przydługawy tekst i młodsze dzieci mogą tracić zainteresowanie.

***
Aktualną cenę ( 50 PLN – 70PLN ) i dostępność książeczki świątecznejCzekając na Święta!sprawdzisz tutaj

***

Wyścig do czekolady

Aktualną cenę ( 32PLN – 38PLN ) i dostępność sprawdzisz tutaj

wyścig do czekolady

Opis książeczki świątecznej

Choć nie jest to książeczka o tematyce świątecznej, to uważam, że idealnie nada się jako prezent pod choinkę.

Wyścig do czekolady to historia bohaterów serii “Max i królik” stworzona przez Astrid Desbordes. Mały króliczek idzie za zapachem czekolady, a jego właściciel Max wyrusza w ślad za nim. Po drodze przechodzą przez park, różne sklepy, plac zabaw i bibliotekę, a także wiele innych miejsc. Max stara się nadążać za swoją maskotką, ale czy dogoni króliczka? Czy odnajdą miejsce skąd dochodzi zapach czekolady?

Wyścig do czekolady opinia Pana Tabletki

Ta książeczka to niezwykle wciągająca i zarazem rozwijająca gra obserwacyjna.  Dzięki dużemu formatowi książki udało się autorom zamieścić bardzo interesujące ilustracje, z dużą ilością szczegółów do wyszukiwania. Mała ilość tekstu jest tłem całej historii.

Idealna dla przedszkolaków, ale także do wspólnej pracy z rodzicem.

Choć nie jest to książka stricte o tematyce świątecznej, to uważam, że idealnie nada się jako prezent i jeden ze sposobów na wyciszenie dziecka, po dużej ilości bodźców, przy świątecznych, rodzinnych spotkaniach.

***
Aktualną cenę ( 32PLN- 38PLN ) i dostępność książeczki świątecznejWyścig do czekoladysprawdzisz tutaj

***

Najpiękniejsze opowieści pod choinkę 

Aktualną cenę ( 11PLN – 12 PLN ) i dostępność sprawdzisz tutaj

najpiękniejsze opowieści

Opis książeczki świątecznej

Najpiękniejsze opowieści pod choinkę to zbiór opowieści autorstwa Ewy Stadtmüller, a piękne ilustracje wykonał Kazimierz Wasilewski. Każde z sześciu krótkich opowiadań utrzymanych jest w klimacie świątecznych przygotowań i porusza ważne kwestie. Warto o nich sobie przypomnieć, bo w gonitwie spraw i przygotowań przedświątecznych niekiedy zapominamy, co tak naprawdę liczy się w święta. Dziecięca beztroska oczekiwania na prezenty, uważność na pomoc innym potrzebującym, czas spędzony w gronie bliskich osób czy tworzenie wspaniałych wspomnień. Przyjemna książeczka świąteczna na zimowe wieczory.

Najpiękniejsze opowieści pod choinkęopinia Pana Tabletki

Proste historie opisane w piękny i bezpretensjonalny sposób.

Z pięknym przesłaniem atmosfery pełnej ciepła, miłości i rodzinnej bliskości.

Świetnie sprawdzi się jako prezent.

Nadaje się jako książeczka do samodzielnego czytania.

***
Aktualną cenę (11PLN- 12 PLN) i dostępność książeczki świątecznejNajpiękniejsze opowieści pod choinkęsprawdzisz tutaj

***

Niuniuś czeka na święta

Aktualną cenę (40PLN – 45PLN) i dostępność sprawdzisz tutaj

niuniuś czeka na święta

Opis książeczki świątecznej

Niuniuś czeka na święta to książeczka świąteczna o emocjach dla dzieci autorstwa Agi Nuckowski, a przyjemne dla oka ilustracje przygotowała Ola Szwajda.

Jest to kolejna książka z serii o przygodach prosiaczka. W tej części towarzyszymy głównemu bohaterowi Niuniusiowi podczas przygotowań do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Czytelnicy wybiorą się razem z prosiaczkiem na zakupy na świąteczny jarmark, będą czekać w domu na choinkę, którą dostarczy kurier, a później wspólnie ją ozdobią. Upieką również ciasteczka i pomogą wysłać świąteczne życzenia. Autorka w każdej z historii skupia się na emocjach, które towarzyszą Niuniusowi w trakcie wszystkich aktywności, dzięki temu mali czytelnicy z łatwością będą mogli zidentyfikować się z bohaterem.

Ta książka to dobra i ważna lekcja dla dorosłych, żeby nie zapominali, że w czasie przygotowań świątecznych oraz wspólnego świętowania najważniejszymi potrzebami są przede wszystkim potrzeby ich dziecka.

Niuniuś czeka na święta opinia Pana Tabletki

Ładne ilustracje w stonowanych barwach.

Krótkie teksty, więc książeczka świetnie nadaje się dla najmłodszych czytelników.

Dźwięki naśladowcze, które zostały zawarte w opowiadaniach, są super sposobem na aktywizowanie maluchów.

Plus za poradnik dla rodziców jak budować piękne, wspólne wspomnienia i jak pomóc dziecku, gdy będzie czuło się przebodźcowane.

Dobra przypominajka, szczególnie dla nas rodziców, co tak naprawdę jest najważniejsze w święta.

Uważam, że to piękna książeczka nie tylko o świętach, ale przede wszystkim o emocjach, która pomoże wam i waszym maluszkom w trudnych momentach.

***
Aktualną cenę ( 40PLN – 45PLN ) i dostępność książeczki świątecznejNiuniuś czeka na świętasprawdzisz tutaj

***

Świąteczne opowieści Krasnalka

Aktualną cenę (około 59 PLN) i dostępność sprawdzisz tutaj

Świąteczne opowieści krasnalka

Opis książeczki świątecznej

Świąteczne opowieści Krasnalka to przepiękna książeczka świąteczna autorstwa Bernadetty Brodziuk, a wspaniałe ilustracje wykonał Marcin Minora. Jest to zbiór 13 opowiadań zaczynających się wraz z początkiem zimowej pory roku, a kończą się w trakcie świątecznego czasu. 

Główny bohater książki, to tytułowy Krasnalek, który jest strażnikiem lasu. Ma wielu przyjaciół, mieszkających w lesie, tak jak i on. Czytelnicy przeżyją z Krasnalkiem wiele ciekawych przygód. Poczują i zobaczą tę zimową magię. Otulą się ciepłem jego relacji z bliskimi i najważniejsze! Wspólnie będą oczekiwać na święta. Ich magię, bliskość i miłość, której większość z nas pragnie w tym czasie.

Świąteczne opowieści Krasnalkaopinia Pana Tabletki

Magiczna książka! 

Ślicznie wydana, posiada płócienny grzbiet, a tytuł został wytłoczony złotą folią.  Przepięknie zilustrowana.

Ma piękne przesłanie i bliskościowe treści. Uczy życzliwości, pięknych relacji, a także tego, co tak naprawdę ważnego kryją w sobie święta.

Dzieci z zaciekawieniem słuchały książki i oglądały obrazki! To ten typ książki, po otwarciu której od razu czujesz magię Świąt!

Według mnie jest raczej dla dzieciaków powyżej 5. roku życia.

***
Aktualną cenę ( 59 PLN ) i dostępność książeczki świątecznej „Świąteczne opowieści Krasnalka” sprawdzisz tutaj

***

Wyjątkowe święta Mani i Tynia. Świąteczna opowieść z okienkami

Aktualną cenę (28PLN – 35PLN) i dostępność sprawdzisz tutaj

wyjątkowe święta Mani

Opis książeczki świątecznej

Wyjątkowe święta Mani i Tynia. Świąteczna opowieść z okienkami, to już trzecia książeczka świąteczna autorstwa Magdaleny Młodnickiej, a za przyjemne dla oka ilustracje odpowiada Agnieszka Matz. Bohaterami przygód są tytułowi Mania i Tynio. Jest to seria z okienkami, w której na pewno nie będzie brakowało Wam rodzinnego ciepła, bliskości, a przede wszystkim polskich, świątecznych tradycji.

Główna bohaterka Mania zastanawia się, co zrobić by w tym roku święta były naprawdę wyjątkowe. Z rozwiązaniem problemu przychodzi mama, która mówi dzieciom o wyjątkowym gościu, ich sąsiadce. Dzieci, chcąc obdarować dobrze znaną im Panią Danusię, przygotowują dla niej niezwykły prezent. To, co wydarzyło się, gdy Pani Danusia otworzyła swój prezent, sprawiło, że dzieci uświadomiły sobie, o tym co jest ważniejsze od dostawania prezentów.

Piękna opowieść z przesłaniem. Maluchy dzięki niej poznają czym jest bezinteresowna troska o innych oraz jak można cieszyć się z czyjegoś szczęścia.

Wyjątkowe święta Mani i Tyniaopinia Pana Tabletki

Piękne ilustracje z licznymi świątecznymi akcentami.

Książka ma, uwielbiane przez większość dzieci, okienka z wygodnym wycięciem na paluszek. Wykonana bardzo solidnie i starannie, świetnie nada się dla przedszkolaków.

Plus dla autorki za przystępny tekst. Dopasowany do poziomu poznawczego dziecka i bez próby „wkładania” w usta dzieci, dorosłych tekstów.

Jest to pozycja, w której nie zabraknie Wam rodzinnego ciepła, bliskości, no i najważniejsze… polskich, świątecznych tradycji! Może nawet czymś was zaskoczy.
***
Aktualną cenę ( 28PLN – 35PLN ) i dostępność książeczki świątecznejWyjątkowe święta Mani i Tynia” sprawdzisz tutaj

***

Pójdźmy wszyscy do stajenki. 24 opowiadania na Adwent i Boże Narodzenie

Aktualną cenę (35PLN – 46PLN) i dostępność sprawdzisz tutaj

pójdźmy wszyscy do stajenki

Opis książeczki świątecznej

Pójdźmy wszyscy do stajenki to piękna książeczka świąteczna napisana przez Blanche Collange. Autorka zaprasza czytelników do wspólnego, pełnego przeżywania Adwentu i Świąt Bożego Narodzenia. Książka zawiera 24 historie, w których znajdziemy różne, ciekawe opowieści min. o upartym osiołku, łakomym cukierniku czy małym aniołku. Każde z opowiadań zawartych w tej książce napisane jest tak, że czuje się płynącą z nich dobroć. Zachęcają do codziennego zatrzymania się, by znaleźć chwilę na wspólną lekturę i rozmowę o tym, co w życiu jest najważniejsze.

Pójdźmy wszyscy do stajenkiopinia Pana Tabletki

Książka została przepięknie wydana. Posiada twardą okładkę i przykuwające wzrok ilustracje.

Napisana łatwym językiem, dzięki temu dzieci w każdym wieku nie mają problemu ze zrozumieniem treści.

Dodatkowym atutem też jest, znajdująca się na końcu książki, szopka i postacie. Zadaniem dzieci jest dopasować postaci do historii, a następnie układać je wszystkie w szopce. Wydaje mi się, że ten dodatek bardzo uatrakcyjnia całą książkę, a dziecko jest bardziej skupione i z zaciekawieniem słucha czytanej opowieści.

***
Aktualną cenę ( 35PLN – 46PLN ) i dostępność książeczki świątecznej „Pójdźmy wszyscy do stajenki” sprawdzisz tutaj

***

Listy Świętego Mikołaja

Aktualną cenę (56 PLN – 70PLN) i dostępność sprawdzisz tutaj

Listy świętego Mikołaja

Opis książeczki świątecznej

To prawdziwa gratka dla każdego fana Tolkiena! Dla tych małych, jak i dużych dzieci 😉

Listy Świętego Mikołaja, to zbiór listów i rysunków tworzonych przez Tolkiena dla swoich dzieci. Przez ponad 20 lat wcielał się w rolę Świętego Mikołaja i co roku w grudniu wysyłał im list ze znaczkiem z Bieguna Północnego. Historie opisane w listach to niezwykłe opowieści o życiu na Biegunie.

Publikacja ta zawiera wszystkie listy od 1920 roku, kiedy to autor wysłał po raz pierwszy list, do swojego najstarszego syna, do 1943, gdy jego córka dostała ostatni, poruszający list. Kto lubi i zna twórczość Tolkiena, ten wie, że jego pomysłowość nie ma granic. Czytelników zaskoczyć może fakt z odnajdywania wśród jego listów postaci ze świata, które stworzył. Są tam pierwsze szkice uniwersum, które miało się pojawić w trylogii Władcy Pierścieni. Obecnie chyba każdy z nas ją zna. W całej książce znajdziemy mnóstwo nawiązań do realnego życia autora. 

Fani Tolkiena na pewno się nie zawiodą!

Listy Świętego Mikołaja opinia Pana Tabletki

Piękne nowe wydanie, idealne na zimowe wieczory. Całość czyta się szybko i z największą przyjemnością.

Na pewno zajmie specjalne miejsce w biblioteczce fanów Tolkiena.

Tę książkę można potraktować, jako wyjątkowy kalendarza Adwentowy. Jeden list dziennie.

Znakomity prezent świąteczny dla wszystkich miłośników Tolkiena niezależnie od wieku!

***
Aktualną cenę ( 56PLN- 70PLN ) i dostępność książeczki świątecznej „Listy Świętego Mikołaja ” sprawdzisz tutaj

***

Jak dzieci świętują Boże Narodzenie na całym świecie

Aktualną cenę (28 PLN – 37PLN) i dostępność sprawdzisz tutaj

Jak dzieci świętują

Opis książeczki świątecznej

Jak dzieci świętują Boże Narodzenie na całym świecie to niesamowita książeczka świąteczna autorstwa Pavla Hanáčková, z pięknymi ilustracjami wykonanymi przez Márię Nerádová. Czytelnicy są zaproszeni przez autora do podróż po 15 różnych państw, przedstawiającą im, jakie panują zwyczaje i tradycje bożonarodzeniowe w różnych zakątkach naszego globu. Opisanych zostało wiele europejskich krajów, nie zabraknie też opisów państw, o których większość z nas wie znacznie mniej, albo wcale.

Z tej książki dowiecie się niezwykłych rzeczy. Czy wiecie, gdzie na wigilijnym stole króluje ciasto truskawkowe zamiast karpia? A kto pomaga Świętemu Mikołajowi w Australii przemieszczać się saniach?

Jeśli nie wiecie, to zachęcam do sięgnięcia po tę pozycję. Nie będziecie żałować!

Jak dzieci świętują Boże Narodzenie na całym świecie – opinia Pana Tabletki

Duża, kartonowa książka. Piękne, bardzo czytelne ilustracje, które świetnie uzupełniają treść.

Teksty są krótkie, ale zawierają najważniejsze fakty dotyczącego danego kraju.

Dodatkowo kryje w sobie również element wyszukiwanki. Na każdej stronie trzeba odnaleźć świąteczną, szklaną kulę, która zabierze maluchy do kolejnego państwa.

Bardzo spodobała mi się ta pozycja. Nie tylko możemy się z niej dużo dowiedzieć, ale i rozbudza dziecięcą ciekawość. Pozwala także zrozumieć, jak w różnych częściach świata przeżywa się ten wyjątkowy czas.

Uważam, że jest fajnym wsparciem wychowania w szacunku do innych kultur, różnorodności i ich tradycji.

Myślę, że śmiało można już przerabiać ją z przedszkolakami.

***

Aktualną cenę ( 28PLN – 37PLN ) i dostępność książeczki świątecznejJak dzieci świętują Boże Narodzenie na całym świecie” sprawdzisz tutaj

***

Prezent dla Cebulki

Aktualną cenę ( 37PLN – 47PLN ) i dostępność sprawdzisz tutaj

Prezent dla cebulki

Opis książeczki świątecznej

Prezent dla Cebulki to książeczka świąteczna w formie kalendarza adwentowego. Książka stworzona przez pochodzące ze Skandynawii autorkę Fridę Nillsson i ilustratorkę Marię Nilsson Thore. Książeczka wprowadza czytelników w klimat świąt. Możemy z nią odliczać czas do Bożego Narodzenia – po jednym rozdziale na każdy dzień grudnia, aż do świąt. Książka świąteczna, która porusza tematy o rzeczach trudnych, ale potrzebnych do rozumienia świata. Uczy dzieci empatii i rozumienia innych ludzi. Znajdziemy tu nie tylko radosne i proste historie, ale także mówiące o tym, że spełnienie pragnień nie zawsze wygląda tak, jakbyśmy tego chcieli.

Prezent dla Cebulkiopinia Pana Tabletki

Książka urzekła zarówno mnie, jak i moją córkę. 

Przyjemność czytania i słuchania, dotyka emocji małego, jak i dużego człowieka.

Piękna grafika w skandynawskim stylu. 

Fajne zastępstwo czekoladowego kalendarza adwentowego – czytamy codziennie po jednym rozdziale aż do Świąt Bożego Narodzenia.

W moim odczuciu przeznaczona jest bardziej dla dzieci w wieku szkolnym niż przedszkolaków.

***

Aktualną cenę ( 37PLN – 47 PLN ) i dostępność książeczki świątecznej „Prezent dla Cebulki” sprawdzisz tutaj

***

Nie wiesz jak odstawić dziecko od karmienia?🤔 Podrzucam tutaj analizę Top 3 książeczek

Jeśli jesteś zainteresowany naturalnymi przepisami? Odsyłam do mojego bloga Zdrownik, znajdziesz tam wiele ciekawych pomysłów na przygotowanie czegoś naturalnego

zdrownik

Serdeczności
Pan Tabletka

Marcin

O autorze

Marcin Korczyk

mgr farm. Marcin Korczyk - farmaceuta praktyk, twórca internetowy, key opinion leader, autor książki "Odporność. Czy Twoje dziecko może nie chorować?"
Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego na wydziale farmaceutycznym. Po studiach pracował w aptece całodobowej w Nowym Sączu - i w trakcie pracy rozpoczął tworzenie bloga www.pantabletka.pl - zapisując odpowiedzi na najczęściej zadawane przez pacjentów pytania.

Od czasu złożenia bloga w 2015 roku - do dziś - blog stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i opiniotwórczych portali z wiedzą o racjonalnym stosowaniu leków i suplementacji.

Podobne Te artykuły również
mogą cię zainteresować

Chcesz być na bieżąco?
Dołącz do newslettera

Wysyłam tylko wartościowe treści.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymawania informacji marketingowych od Pana Tabletki, i akceptuję politykę prywatności.

 

Zapis do kolejki po książkę z przepisami.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pana Tabletki - czyli od firmy Merito Marcin Korczyk ul. Kochanowskiego 30 33-300 Nowy Sącz. NIP 652-170-26-01].

 

Zapis na listę oczekujących na dodruk książki „Odporność”.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Pana Tabletki - czyli od firmy Merito Marcin Korczyk ul. Kochanowskiego 30 33-300 Nowy Sącz. NIP 652-170-26-01].