ScrollToTop

Regulamin

Zachęcam do weryfikowania każdej informacji jaką znajdziesz w sieci, również tych na moim blogu. Szczególnie jeśli ma ona związek ze zdrowiem i leczeniem.

Głęboko wierzę, że jedynie lekarz podczas osobistej konsultacji jest w stanie prawidłowo ocenić stan Twojego zdrowia.

Pełny regulamin już wkrótce. Tymczasem:

  1. Wszystkie treści przedstawione na www.pantabletka.pl mają jedynie wartość informacyjną i edukacyjną. Pod żadnym pozorem nie mogą zastąpić indywidualnej porady farmaceutycznej, lekarskiej, położniczej, psychologicznej, ani żadnej innej.
  2. Nie  ponoszę żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody w zakresie, w jakim podmioty trzecie mogłyby doznać jakiejkolwiek szkody, podejmując lub zaniechując czynności na podstawie informacji lub treści zamieszczonych na blogu, szczególnie związane z zastosowaniem, lub nie zastosowaniem dowolnego środka, czy ze zmianą leczenia.
  3. Cała treść bloga ma charakter subiektywny i przedstawia wybiórczo informacje na temat prezentowanych środków. Przed zastosowaniem jakiegokolwiek preparatu zawsze zapoznaj się dokładnie z informacjami na jego temat i skonsultuj to ze swoim lekarzem lub farmaceutą.„Przed użyciem każdego leku, zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu”.
  4. Zostawiam sobie prawo do dowolnej moderacji komentarzy.
  5. Osoba komentująca ponosi całkowitą odpowiedzialność za treść swojego komentarza.
  6. Wszystkie treści zamieszczone na blogu są mojego autorstwa. Zabraniam ich kopiowania i rozpowszechniania bez pisemnej zgody.

Zdrowo pozdrawiam

Marcin Korczyk

 

Chcesz być na bieżąco?
Dołącz do newslettera

Wysyłam tylko wartościowe treści.